2017

November
27) An Inconvenient Truth 2 (Jon Shenk, Bonni Cohen)
9) 120 BPM (Robin Campillo)

NFF 2017

Ik Hoor Alles - Vincent Bijlo (Floris Alberse)
Amor (Isabel Lamberti)
Jungle / ONS (Hetty de kruijf)
Vind die domme trut en gooi haar in de rivier (Ben Brand)

Genderbende (Sophie Dros)
Valt een Man Uit de Lucht (Kurt Platvoet & Jan Verdijk)

The Most Powerful Weapon (Zara Dwinger)
Shutters (Jamie de Jonge)
Ons Aller Onkruid (Jos van Meerveld)
To Spring (Anna Blom)

Sirene (Zara Dwinger)
Bloed Kruipt (Laras Reinstar)
Geel Zwart Rotterdam Esmee Jacobs)
Hortus Psychicus (Annelies Hofman)
Een Onvergetelijk Afscheid (Cláudio de Oliveira Marques)
What Else (Jelle van Meerendonk)
Maar als iedereen zo denkt (Marie-Anne Faustinelli)
Autonomous Things (Hansje Hofland)
Kristians Prelude (Winand Derks van de Ven)
Ik ben niet dom (Mees Bakker)
Beertje Oso heeft kiespijn (Kayleigh Schaafsma)
How To Uninstall Life (Noah Suhartono)
WK Cavia (Maria Philips)
Wolf (Karin van Zon)
Zalig zijn de onwetenden (Muck van Empel)

Lejla (Stijn Bouma)
Al was het maar voor even (Sophie Kurpershoek)
Future Perfect (Abigail Prade)
Night (Joosje Duk)
Habiba (Pina Balk & Ashgan El-Hamus)

Boer Peer (Daan Jongbloed)
Een Nieuwe Morgen (Kim Brand)
A Family Quartet (Simonka de Jong)

We Will Maintain (Festus Toll)
Routine (Fokke Mars)
Het Einde van het Geslacht Vos (Coen Eigenraam)
A Ride to Moresnet (Lücienne Venner)
Phoenix 38 (Sander van Dijk)

Das (Jelmer Wristers)
Opia (Shanta Jethoe)
Rode Krijtjes (Igrayne Hörmann)
Paradise (Victoria Sydow)

Van Mars en Venus (Kevin Kok)
Gallivant (Bram van Dijk)
Lone Wolf (Hero Hemmingsley)
Searching for Aliens (Eva Julia Manneke)
Daily Asumptions (Floor van der Doelen)
Coco Cabasa (Klaartje Til)
Diep (Michelle Verhoeks)
Aimée (Daan Groot)
Consequences (Herman van den Bosch)

Kuyt (Deborah van Dam)
Tulipani (Mike van Diem)

Niemand echt niemand vindt dit leuk (Simone Peelen)
Morgen is er zon (Jasper Scholten)
Salvatore (Maarten Groen)
Puberdagboek: Caroline van Keeken (Samantha Williams)
Weeën (Nils Vleugels)
Vliegende Ratten (Emiel Sandtke)
Unknown Brood (Dennis Alink)

Down to Earth (Renata Heinen, Rolf Winters)
All the single ladies (Yfke van Berckelaer)
A story about my eyes (Guido Hendrikx)
7 Marokkanen en Jos (Sharif Abdel Mawla)

Prooi (Dick Maas)
Ik was pas 14 (Froukje van Wengerden)
De Wereld van Kim en Bob (Sanne Rovers)
De Wachtkamer (Simone van Dusseldorp)
Netflix & Chill (Michael Middelkoop)
Soof 2 (Esmé Lammers)
Broers (Bram Schouw)
#Tagged (Martijn Winkler)

September
20) Una Mujer Fantástica (Sebastián Lelio)

Augustus
14) Baby Driver (Edgar Wright)
13) The Big Sick (Michael Showalter)
12) L'Amant Double (François Ozon)
5) Hilarische act (not!) van een Brabantse begrafenis / Theater Utrecht (Parade)
4) Ellen ten Damme / Je veux l'Amour (Parade)

Juli
27) Dunkirk (Christopher Nolan)
26) Una (Benedict Andrews)
25) Lady Macbeth (William Oldroyd)

Juni
28) Little Men (Ira Sachs)

April
29) Spinvis
23) Once Upon A Time In The West (Sergio Leone)
20) Get Out (Jordan Peele)
18) Waiting for Giraffes (Marco de Stefanis)
14) Rester Vertical (Alain Guiraudie)
12) CineTalks @ VondelCS / Nederlandse film zoekt publiek
11) Night of the Problems (Circus Treurdier)


Maart
15) Verdwijnen (Boudewijn Koole)
12) Monk (Ties Schenk)
8) Dancer (Steven Cantor)


Januari

26) Moonlight (Barry Jenkins)
23) Poesía Sin Fin (Alejandro Jodorowsky)
22) Personal Shopper (Olivier Assayas)
18) Brimstone (Martin Koolhoven)
18) Lion (Garth Davis)
14) How to Meet a Mermaid (Coco Schrijber, Q&A)
3) China's Van Goghs (Yu Haibo, Yu Tianqi Kiki)


2016

December
27) Frantz (François Ozon)
26) Nocturnal Animals (Tom Ford)
26) Stranger in Paradise (Guido Hendrikx)
23) Juste la Fin du Monde (Xavier Dolan)
14) I, Daniel Blake (Ken Loach)
5) De Kinderen van Juf Kiet (Petra en Peter Lataster)


November
26) Waterboys (Robert-Jan Westdijk)
18) Layla M. (Mijke de Jong)
15) Toni Erdmann (Maren Ade)
13) Perfetti Sconosciuti (Paolo Genovese)
9) L'Économie du Couple (Joachim Lafosse)
3) Remainder (Omer Fast)


Oktober
30) The Beatles: Eight Days A Week (Ron Howard)
26) Snowden (Oliver Stone)
20) La Fille Inconnue (Luc & Jean-Pierre Dardenne)
16) Hell or High Water (David MacKenzie)
15) Miss Peregrine's Home for Peculiar Children 3D (Tim Burton)
14) Tonio (Paula van der Oest)


FERA @ EYE

7) Import (Ena Sendijarevic)
7) I Love Hooligans (Jan Dirk Bouw)
7) Sunset From A Rooftop ( Marinus Groothof)
7) Off Ground (Boudewijn Koole)
7) Witch Doctor (Floris Kaayk)
7) Un Creux Dans Mon Coeur (Mees Pijnenburg)
7) A Single Life (Job, Joris & Marieke)
7) Beautiful Amsterdam (Alex Benno, 1927)


September

NFF 2016
8) 9 Days - From My Window in Aleppo (Issa Touma, Floor van der Meulen, Thomas Vroege) (web / DFL)
2) In Transit (Huibert van Wijk, Lotte de Jong) (web / DFL)
2) Jordy in Transitland (Willem Timmers) (web / DFL)
2) Interface (Anna Hoetjes) (web / DFL)
2) Gilles (Jordi Wijnalda) (web / DFL)
2) Amuse (Ivo van Aart) (web / DFL)
29) Hellingproef (Nils Vleugels) (web / DFL)
29) Gratis (Merijn Scholte-Albers, Tobias Smeets) (web / DFL)
29) Edmond (Nina Gantz) (web / DFL)
29) Als het zo is (Kay Greidanus, Steef de Bot) (web / DFL)
29) Golden Oldies (Daan Velsink, Joost Lieuwma) (web / DFL)
29) Waldstille (Martijn Maria Smits) (web / DFL)
28) Sketches of Siberia (Ben van Lieshout, Q&A)
27) web: If the Sun Explodes (Hanna van Niekerk)
25) Let's Talk Comedy @ NFF (o.l.v. Howard Komproe)
25) web: Alberta (Eddy Terstall & Erik Wünsch)
24) Cavello (Sven Bresser, Q&A met SB, Max de Wolf en cast)
24) Wij Aten Vruchten Van Dezelfde Moerbeiboom (Saed Salamat, Q&A)
24) Niet Dat Ik Niet Van Je Hou (Sophia de Hoog, Q&A)
24) Cargo (Marina Meijer, Q&A met MM en Julia Schellekens)
24) Saturday Symphony (Iris Frankhuizen)
24) Mammal (Rebecca Daly, Q&A met Lennart Verstegen)
24) Magasin (Jordy Tempelman, Q&A met Michel Volwater)
24) May 9th (Mariia Ponomarova, Q&A)
24) De Renovatie (Caspar Commijs, Q&A CC & Kasper Hering)
24) The Adaptation Trilogy (Danit Elgev, Q&A)
24) In Kropsdam Is Iedereen Gelukkig (Joren Molter, Q&A)
24) Het Uiterste Middel - Vreemdelingen in Bewaring (Kees Vlaanderen, Q&A)
24) De Tegenprestatie (Suzanne Raes, Monique Lesterhuis, Q&A met ML)
23) Ronin (John Frankenheimer, 1998 / Q&A met Willem de Beukelaer)

1) The Here After (Magnus von Horn)


Augustus
29) The BFG (Steven Spielberg)
28) Captain Fantastic (Matt Ross)
24) El Olivo (Icíar Bollaín)
23) Neon Bull (Gabriel Mascaro)
22) Chronic (Michel Franco)
18) The Red Turtle (Michael Dudok de Wit)


Juli
21) Théo & Hugo (Olivier Ducastel & Jacques Martineau)
15) Louis Theroux: My Scientology Movie (John Dower)
14) Eye in the Sky (Gavin Hood)
14) High-Rise (Ben Wheatley)

13) The man who knew infinity (Matt Brown)
3) HKU EXPOSURE
Csángó (Wouter Hoek)
Molotov Man (Joris Weerts)
Tabee (Jotte den Dulk)
Khob Khun Kha (Caudia Hendriks)
Onderbeds (Robin de Ridder)
Het jonge sprookje (Cassandra Offenberg)
Het uur tussen hond en wolf (Jacob Dijker)
Service through friendship (Claudia Hendriks)
1)
NFA / KEEP AN EYE
The Origin of Trouble (Tessa Pope)
Cargo (Marina Meijer)
EIGEN (Malu Janssen)
Red Giant (Roel Meijering, Tom Selbeck e.a.)
Dark Machine (Sander van Dijk)
2GETHER (Ava Meijer)
Clan (Stefanie Kolk)
Grijs is ook een Kleur (Marit Weerheijm)
The Mechanics (Olivier Garcia)
In Kropsdam is iedereen gelukkig (Joren Molter)
Breng me naar 't Zuiden (Froukje van Wengerden)
Op Zuid (David Eilander)
Het Nachtelijk Halfrond (Paul de Ruijter)


Juni
27) Elle (Paul Verhoeven)
19) The Analogues / Magical Mysterie Tour


Mei
29) The Idol (Hany Abu-Assad)
29) Alleman (Bert Haanstra, 1963)
26) Strike a Pose (Ester Gould & Reijer Zwaan)
20) Midnight Special (Jeff Nichols)
18) Experimenter (Michael Almereyda)
9) Mondo Leone @ Ketelhuis (DDG)
6) Bazart (TivDH)
4) Quand on a 17 ans (André Techiné)
3) Tony (Benthe Forrer)
3) Belgica (Felix van Groeningen)
1) Mondo Leone: De Schat van…


April
23) Evolution (Lucile Hadzihalilovic)
23) Beyond Sleep (Boudewijn Koole)
23) Full Contact (David Verbeek)
20) Demolition (Jean-Marc Vallée)
8) The Revenant (Alejandro González Iñárittu)
7) Keeper (Guillaume Senez)
6) Room (Lenny Abrahamson)
3) De Helleveeg (André van Duren)
1) Préjudice (Antoine Cuypers)


Maart
24) Het Aardbeien Mysterie (Arjen Schotel)

Februari
23) Spotlight (Thomas McCarthy)
22) Louder than Bombs (Joachim Trier)
21) Anomalisa (Charlie Kaufman)
19) Tim Fransen (filosofisch cabaret)
1) Janis: Little Girl Blue (Amy Berg)


Januari
20) Jheronimus Bosch - Touched By The Devil (Pieter van Huystee)
17) Joy (David O. Russell)
16) A Strange Love Affair With Ego (Ester Gould)
BLIKVANGERS / Blok D (van desolaat)
12) Erkhii Mergen, or why the marmot doesn't have a thumb (Tessa Meijer)
12) Half Leeg (Tim Schijf)
12) Magasin (Jordy Tempelman)
12) Het Goeie Leven (Youri Dingemans)
1) The Wakhan Front (Clément Cogitore)



2015

December
29) Bridge of Spies (Steven Spielberg)
27) Carol (Todd Haynes)
27) Publieke Werken (Joram Lürsen)
25) Er ist wieder da (David Wnendt)
25) Suffragette (Sarah Gavron)
24) Burnt (John Wells)
23) Steve Jobs (Danny Boyle)
22) Chorus (François Delisle)
16) Le tout nouveau testament (Jaco van Dormael)
12) Vleesverlangen (Suzanne Raes, Marijn Frank Q&A)
11) A Family Affair (Tom Fassaert)


November
27) Waves of Grace (VR / Chris Milk)
27) U2 - Song for Someone (VR / Chris Milk)
27) Cirque Du Soleil - Inside the box of Kurios (VR / Felix & Paul Studios)
27) Walking New York (VR / JR, Chris Milk, Zach Richter)
27) Catatonic (VR / Guy Shelmerdine)
11) Son of Saul (László Nemes)
9) De Confrontatie (Ditteke Mensink + Q&A)


Oktober
23) How to Change the World (Jerry Rothwell)
18) The Lobster (Yorgos Lanthimos)
17) 45 years (Andrew Haigh)

NFF
okt
2) Perfect Horse (Hans Fels)
sept
29) Volgens Protocol (Anne-Marieke Graafmans)
29) Beyond My Walls (Neske Beks)
28) Na de zomer (Ingrid Kamerling)
28) Homesickless (Inge Persoon)
28) Leven, Liefde & HIV (Nadia Moussaid)
28) Klem (Mathijs Geijskes)
28) The Paradise Suite (Joost van Ginkel)
27) Montage of Heck (Brett Morgen)
26) Café Derby (Lenny van Wesemael)
26) Ver van Daan (Rogier Timmermans)
26) De Brief van de Burgemeester (Marlou van den Berge)
25) J. Kessels (Erik de Bruyn)
24) De Boskampi’s (Arne Toonen)


September
24) Crosby, Stills and nash (HMH)
20) Dheepan (Jacques Audiard)
18) The Lesson (Kristina Grozeva, Petar Valchanov)
14) The Wolfpack (Crystal Moselle)
7) Love (Gaspar Noé)
6) Carnotstraat 17 (Klara van Es)


Augustus
28) La Loi du Marché (Stephane Brizé)
23) Victoria (Sebastian Schipper)
19) Irrational Man (Woody Allen)
12) Amy (Asif Kapadia)
10) Tu dors Nicole (Stéphane Lafleur)


Juli
29) Belle (Amma Asante)
26) While We’re Young (Noah Baumbach)
25) Valley of Love (Guillaume Nicloux)
24) La Isla Mínima (Alberto Rodríguez)
15) Mr. Holmes (Bill Condon)
14) Taxi Teheran (Jafar Panahi)
14) Voor de Stilte (Richard Dols)
13) Blade Runner (Ridley Scott, 1982/2007/2015)
8) La Tête Haute (Emmanuelle Bercot)
7) Meet me in Venice (Eddy Terstall)

2)
Keep an eye - Filmacademie Festival
- Nachtoord (Hetty de Kruijf)
- Allez, Viens (Biserka Suran)
- Broker (David-Jan Bronsgeest)
- Jack, a Journey to Fullfilment (Jim Süter)
- Tarikat (Jasmijn Schrofer)
- Waar Zij Waren (Bobbie Koek)
- Voetzoeker (Max Lunter)
- The Space Between Us (Marc S. Nollkaemper)
- My Silicone Love (Sophie Dors)
- Volando Voy (Isabel Lamberti)
- Joyland (Nina Karim van Oort)
- Lazarus (Gonzalo Fernandez)

1)
HKU Exposure
- Voyage of Life (Aron van Blooijs)
- Welkom Thuis (Wouter van de Watering)
- Nasser (Melissa Martens)

- Het Goeie Leven (Youri Dingemans)
- Klootzakken (Maarten Maris)
- Just a Biopic (Renske Cuijpers)
- Droomvergunning (Paula Vonhof, Caroline Keman)
- Never Lose Hope (Malu Keijzer)
- Bello 4-ever (Pascalle van Dijk)
- Until the Quiet Comes (Yaron Cohen)
- Salto’s en Splitten (Isabel Grothof)


Juni
23) Eisenstein in Guanajuato (Peter Greenaway + Q&A)
21) Prins (Sam de Jong)
10) Testament of Youth (James Kent)
8) Belle de Jour (Luis Buñuel, psycho-analyse & film / Michel van Veen)


Mei
30) 52 Tuesdays (Sophie Hyde)
27) Schneider vs Bax (Alex van Warmerdam, Q&A met A&M)
27) Woman in Gold (Simon Curtis)
20) De Surprise (Mike van Deim)
19) Ventoux (Nicole van Kilsdonk)
13) Melody (Bernard Bellefroid)
9) Those who feel the fire burning (Morgan Knibbe, Q&A)

----
Vlaamse Film Festival / Kortfilms: blok 2
8) Kus me zachtjes (Anthony Schatteman, 2012)
8) De Vijver (Jeroen du Moulein)
8) L’Infini (Lukas Dhont)
8) Wien for Life (Alidor Dolfing)
----
5) Next Goal Wins (Mike Brett, Steve Jamison)
4) Ex-Machina (Alex Garland)
3) The Dark Horse (James Napier Robertson)
3) Citizenfour (Laura Poitras)
2) Lost River (Ryan Gosling)
2) Les Combattants (Thomas Cailley)
1) Le Dernier Coup de Marteau (Alix Delaporte)


April
30) Frank (Lenny Abrahamson)
29) Im Labyrinth des Schweigens (Giulio Ricciarelli)
28) Lilting (Hong Khaou)
24) Jimi: All is by my side (John Ridley)
22) Hungry Hearts (Saverio Costanzo)
10) Wild (Jean-Marc Vallée)
8) Torn (Jeremiah Birnbaum)


Maart
30) Timbuktu (Abderrahmane Sissako)
29) Boychoir (François Girard)
25) Phoenix (Christian Petzold)
21) A Pigeon Sat On a Branch Reflecting on Existence (Roy Andersson)
20) Sergio Herman, Fucking Perfect (Willemiek Kluijfhout)
11) Lore (Cate Shortland) - Psycho-analyse & film
8) Durak (Yuriy Bykov)
7) Elephant Song (Charles Binamé)
1) Still Alice (Richard Glatzer)


Februari
28) Foxcatcher (Bennett Miller)
25) Zurich (Sacha Polak)
22) Ich seh, ich seh (Severin Fiala & Veronika Franz)
19) Turist (Ruben Östlund)
18) Melancholia (Lars von Trier) - Psycho-analyse & Film
9) Caché (Michael Haneke, 2005) - Psycho-analyse door Michel van Veen
5) The Sky Above Us (Marinus Groothof)
5) Dos Disparos (Martin Rejtman)
3) Michiel de Ruyter (Q&A met Roel Reiné)
2) Il Capitale Umano (Paolo Virzi)
1) A Most Violent Year (J.C.Chandor)
1) Gluckauf (Remy van Heugten)


Januari
21) Birdman (Alejandro Gonzáles Iñárritu)
14) The Virgin Suicides (Sofia Coppola) - Psycho-analyse door Michel van Veen
12) Of Horses and Men (Benedikt Erlingsson)
11) Dear White People (Justin Simien)
9) The Imitation Game (Morten Tyldum)
7) La Famille Bélier (Eric Lartigau)


2014

December
28) Love is Strange (Ira Sachs)
27) Whiplash (Damien Chazelle)
25) Une Nouvelle Amie (François Ozon)
24) The Riot Club (Lone Scherfig)
16) White God (Kornél Mundruczó)
13) The Salt of the Earth (Wim Wenders & Juliano Ribeiro Salgado)
10) In Order of Disappearance (Hans Petter Moland)
8) Om de wereld in 50 concerten (Heddy Honigmann)
5) Pride (Matthew Warchus)
1) Children 404 (Pavel Loparev & Askold Kurov)


November

21) Mommy (Xavier Dolan)
19) Jan Brokken en Marcel Worms (Egorov / voordracht & piano)
14) St. Vincent (Theodore Melfi)
13) Samba (Olivier Nakache & Eric Toledano)
11) Nightcrawler (Dan Gilroy)
2) Aanmodderfakker (Michiel ten Horn)

Oktober
29) Relatos Salvajes / Wild Tales (Damián Szifrón)
27) Ik laat je gaan (Kim Faber)
25) Dorsvloer vol confetti (Tallulah Hazekamp Schwab)
15) Gemma Bovery (Anne Fontaine)
10) Gone Girl (David Fincher)
5) Nena (Saskia Diesing)
4) Kreuzweg (Dietrich Brüggemann)
3) Brozer (Mijke de Jong)


September
22) See No Evil (Jos de Putter)
19) Gett, the Divorce Trail of Viviane Amsalem (Ronit Elkabetz & Shlomi Elkabetz)
11) Le Grand Cahier (János Szász)
8) Durf Te Leven; Kinderen van het Succes (o.l.v. Jeroen Berkvens)
5) A Most Wanted Man (Anton Corbijn)
2) De Bommenlegger van Ritthem (Patrick Bisschops)

Augustus
31) Never a Dull Moment (Pim Zwier)
30) Magic in the Moonlight (Woody Allen)
19) Jimmy’s Hall (Ken Loach)
18) Bird People (Pascale Ferran)
17) Maps to the Stars (eerste 35 min.) (David Cronenberg)
16) Sagrada - El misterio de la Creación (Stefan Haupt)
16) Zwei Leben (Georg Maas)


Juli
30) Boyhood (Richard Linklater)
26) The Fault in Our Stars (Josh Boone)
23) The Homesman (Tommy Lee Jones)
19) The Reunion (Anna Odell)
17) Gerontophilia (Bruce la Bruce)
15) Reaching for the Moon (Bruno Barreto)
14) Parts of a Family (Diego Gutierrez)

North Sea Jazz:
- Snarky puppy
- Lalah Hathaway
- Dirty Loops
- Ibrahim Maalouf (hele show)

9) Una Via a Palermo (Emma Dante)
9) Fading Gigolo (John Turturro)
8) The Double (Richard Ayoade)

7) Faith Connections (eerste 60 min.) (Pan Nalin)

Juni

27) Deux Jours, Une Nuit (Jean-Pierre Dardenne & Luc Dardenne)
23) Joe (David Gordon Green)
8) Anni Felici (Daniele Luchetti)
7) Devil’s Knot (Atom Egoyan)
4) Moebius (Ki-duk Kim)
4) Night Moves (Kelly Reichardt)
3) De Poel (Chris W. Mitchell)
2) Zombie: The Resurrection of Tim Zom (Billy Pols)

Mei
29) Enemy (Denis Villeneuve)
22) Blue Ruin (Jeremy Saulnier)
13) Tracks (John Curran)
12) Bernard (Joggem Simons & Hidde Simons)
11) Hasta la Vista (VFF) (Geoffrey Enthoven)
7) Feuchtgebiete (David Wnendt)
7) Supercondriaque (Dany Boon)
6) The Grand Budapest Hotel (Wes Anderson)
6) Allan en Julius en het avontuur met de koffer vol geld (Felix Herngren)
4) Les Salauds (geen touw aan vast te knopen) (Claire Denis)
3) Los Insólitos Peces Gato / The Amazing Catfish (Claudia Sainte-Luce)
2) Last Hijack (Femke Wolting & Tommy Pallotta)
1) Starred up (David Mackenzie)

April
30) Ida (Pawel Pawlikowski)
28) Tom à la Ferme (Xavier Dolan)
27) The Railway Man (Jonathan Teplitzky)
27) La Jaula de Oro (Diego Quemada-Díez)
27) Les Garçons et Guillaume, à Table! (Guillaume Gallienne)
26) Metro Manilla (Sean Ellis)
26) Diplomatie (Volker Schlöndorff)
26) The Immigrant (James Gray)
22) Supernova (Tamar van den Dop)
21) The Missing Picture (Rithy Panh)
21) In Bloom (Chris Michael Birkmeijer)
16) A Weekend in Paris (Roger Michell)
13) Miele (Valeria Golino)
12) Snowpiercer (Bong Joon-ho)
12) The Keeper of Lost Causus (Mikkel Nørgaard)
9) Viva la Libertà (Roberto Andò)
8) Lucia de B. (Paula van der Oest)
2) Yves Saint Laurent (Jalil Lespert)

Maart
21) Test (RFD) (Chris Mason Johnson)
21) In the name of (RFD) (Malgorzata Szumowska)
20) August: Osage County (John Wells)
6) Her (Spike Jonze)
2) We Are The Best! (Lukas Moodysson)
2) L’Amour Est Un Crime Parfait (Arnaud Larrieu & Jean-Marie Larrieu)
1) Die Andere Heimat (1) (Edgar Reitz)


Februari

27) Nebraska (Alexander Payne)
26) Ain’t Them Bodies Saints (David Lowery)
25) A Touch of Sin (eerste 60 min.) (Jia Zhangke)
25) The Monuments Men (George Clooney)
13) Enough Said (Nicole Holofcener)
9) 12 Years a Slave (Steve McQueen)
6) L’inconnu du Lac (niet romantisch) (Alain Guiraudie)
5) Marina (Stijn Coninx)
4) Violette (Martin Provost)
3) Hemel op Aarde (Pieter Kuijpers)
2) American Hustle (eerste 25 minuten) (David O. Russell)

Januari
30) IFFR: Eastern Boys (Robin Campillo)
30) IFFR: Han Gong-Ju (geen touw aan vast te knopen) (Lee Su-jin)
29) The Selfish Giant (Clio Barnard)
27) Much Ado About Nothing (Joss Whedon)
26) Out of the Furnace (Scott Cooper)
23) All is Lost (J.C. Chandor)

21) The Wolf of Wall Street (Martin Scorsese)
20) Shell (Scott Graham)

19) Dallas Buyers Club (Jean-Marc Vallée)
19) Venus in Fur (Roman Polanski)

2013

December

Eindejaars-film-marathon

29) Fruitvale Station (Ryan Coogler) ****

28) Gravity (Alfonso Cuarón) **
28) Avant l’hiver (Philippe Claudel) ***
28) The secret life of Walter Mitty (Ben Stiller) ***
28) Omar (Hany Abu-Assad) ****

27) La Tendresse (Marion Hänsel) ***
27) The Lunchbox (Ritesh Batra) ***
27) Like father, like son (Hirokazu Kore-Eda) ***

26) Nymphomaniac (deel I en II) ****
26) Inside Llewyn Davis (eerste 60 min.) **
26) La Vie d’Adèle *****

25) Philomena (Lars von trier) ***
25) La Grande Bellezza (Paolo Sorrentino) ***

24) Ne me quitte pas (Sabine Lubbe Bakker & Niels van Koevorden) ****
24) Il Futuro (Roberto Bolaño) ***
24) 20 feet from stardom (Morgan Neville) ***

November
27) Matt Shepard is a friend of mine @ IDFA (Michele Josue)
27) Facing Fear @ IDFA (Jason Cohen)

September
23) Borgman (Alex van Warmerdam)
9) Hoe luidt het land @ EYE (Stella van Voorst)

Augustus
24) Behind the Candelabra (Steven Soderbergh)

Juni
28) Die Wand (Julian Pölsler)
26) Voorstellingen eerstejaars Maastricht (toneel)

Maart
18) Tom Lanoye (theatraal monoloog)

Februari
28) Mondo Leone
21) Mogadishu (toneel)
17) Io e Te (Bernardo Bertolucci)
1) No (Pablo Larraín)

Januari
25) Jagten (Thomas Vinterberg)

2012

December
2) Barbara (Christian Petzold)

November

22) Amour (Michael Haneke)
19) Sweet Dreams (idfa)
19) The Garden of Eden (idfa)
14) Wrong time, wrong place (John Appel)
13) Dans La Maison (François Ozon)
8) Skyfall (Sam Mendes)


SCENECS 2012
De Verborgen Man
Roem
I am gay and muslim
A nos terres
Navarro’s promise
Meanwhile in Mamelodi
Bicycle (Paysikl)
Green Olives (Grüne Oliven)
Orde
Over snoep
Atomes (Atoms)


NFF 2012
De Verborgen Man
Bowy is binnen
Uit
Celluloid & Cigarettes
Cranespotting
Daniël
A Direct Film Farewell
Phantom of the Cinema
Brand
De Strijd der Volharding
The Domino Effect
I Used to Dance
Kauwboy
Poule des Doods
Prikkeldraad
De Zwijgende Boxer
De Van Waveren Tapes


Juli
24) The Help
18) Intouchables


Maart
4) Le Havre

Februari

26) The Artist


2011


December
28) Carnage
17) We need to talk about Kevin


November

24) La piel que habito


September / NFF

Lange Documentaires:

De beslissing van Wim Maljaars
(nagesprek met Kees Hin en Sandra van Beek)
Dochters van Malakeh
(nagesprek met Jet Homoet en Sharog Heshmat Manesh)
De Engel van Doel
Hou me vast - De Dijk (nagesprek met Suzanne Raes)
Karla's Arrival (nagesprek met Koen Suidgeest)
Morgen kan het donker zijn
(nagesprek met Cinta Forger, Walther Grotenhuis en Franka)
Tony - Een observatie in het Pieter Baan Centrum
(nagesprek met Ditteke Mensink, Pieter Ronhaar en Arjen Witteveen)

Korte Documentaires:

Als het kan dan moet het (nagesprek met Leendert Pot)
Anne Vliegt
Anthon Beeke, van slagersjongen tot grafisch ontwerper (voorgesprek met Gerrit Visscher)
Barry Hay, kissing a dream (nagesprek met Hadassah de Boer)
Helene - Een vrouw tussen liefde en kunst
Johan Simons: Zeg dat het goed komt
(nagesprek met Ireen van Ditshuyzen)
De meiden van Chica Radio (nagesprek met Elsbeth van Noppen)
Paul Citroen (nagesprek met Paul Kramer)
Van feest komt feest (nagesprek met David Blitz)
Who the fuck is Dox (nagesprek met Danny Stolker)
Wat de kat ziet
Zwarte Soldaten
Het zwijgen van Lou de Jong
(nagesprek met Simonka en Daan de Jong)

Lange Film:

Bebop
Bumblefuck, USA
Caged
Rabat
Rundskop

Korte Film:

Vol van leven
Walzer

Vlaams Kort:

Badpakje 46
Land of the Heroes
Het bijzondere leven van Rocky de Vlaeminck
NURU
Injury time

NFTA:

Kluizenaar
Onze vaders
Transhuman

Ultrakort:

Guerilla

Terugblik Hollandsch Weertje:

Ode aan de rivier
Saamaka

Juli
29) Tomboy

Juni
6) Tree of life

Januari
1) El secreto de sus ojos

2010

SEPTEMBER / NFF
Tirza
Lang en Gelukkig
Biz (one night stand)
Tunnelvisie (one night stand)
All my tomorrows (docu)
Janine (docu)
Rosalinda (kort)
Dominique (kort)
Bukowksi (kort)
Vanaf Hier (kort)
[Heen en weer (kort)]
[La Tristesse Riche (kort)]
Mowgli en Fidel (kort)
The Palace (kort)
Kattenwaad (kort)
De maan is kapot (kort)
Suiker (kort)
De Leugen
Tuan Papa (docu)
Sweet Salty Lao (docu)
Higgs, into the heart of imagination (docu)
Get real (kort animatie)
4000 stappen (kort)
Fata Morgana (kort)
Het beloofde Pand (kort)
Manitoba (kort)
Spaanse Draf (kort)
Red-end and the seemingly symbiotic society (kort / animatie)
Lost in space (kort / animatie)
Horseplay (kort / dans)
Tussen 2 huizen
Viva la Fons
Leaving Mandela Park (docu)
Vreemd Bloed
De Smaak van de Ziel (docu)
Lex
The Player (docu)
Doffer (docu)
Mijn Enschede (docu)
Cape Town Soup
Farewell (docu)
Terug naar de kust
Komt een vrouw bij de dokter
Den Uyl en de affaire Lockheed (tv-serie)
Liefdeswinter (docu)

JULI
North Sea Jazz

APRIL
15) Most Unpleasant Men / Mindpark (Bitterzoet)

MAART
30) Mindpark

FEBRUARI
13) NORMAAL / theatergroep Ponies (theater)
21) Joseph (Musical / Drama!)

JANUARI
28) Huis van de poezie

2009

DECEMBER
18) Nacht van Muziek / Fontys, Tilburg (muziektheater)
20) Utrechts Byzantijns Koor


NOVEMBER
8) This is it (film)

OKTOBER
29) De Helaasheid der Dingen (film)

SEPT / OKT (NFF)
Tramontana - Ramon Gieling
Alles Stroomt - Danyael Sugawara
Gevangenen van de Grond - Stella van Voorst van Beest
Johnny Bingo - Hesdy Lonwijk
Erwin Olaf, On Beauty and Fall - Michiel van Erp
Carmen van het Noorden - Jelle Nesna
Maite was here - Boudewijn Koole
Caresse - Jim Taihuttu
Juli - Tim Claasse
Pivot - Andre Bergs
Kus - Joost van Ginkel
Vaderdag - Froukje Tan
Zwemparadijs - Lodewijk Crijns
Met je mooie haren - Rutger Veenstra
Val dood! - Arne Toonen
Sunset on a rooftop - Marinus Groothof
Arie - Michiel ten Hoorn
De Viagraman - Michael Schaap
Rotvos - Jan Musch en Tijs Tinbergen
Nothing Personal - Urszula Antoniak
Anvers - Martijn Maria Smits
Wit Licht - Jean van de Velde
I love Alaska - Lernert Engelberts / Sander Plug
Tapz, a mobimantary - Ruud van Gessel / Martijn Schroevers
Het woord heeft mij gered - Barbara den Uyl
De Jacht van Abdelkader Benali - Ronald Bos
Hemels Licht - Jan Karel Lameer
Calling E.T. - Prosper de Roos
I love art - Frederieke Jochums
De Storm - Ben Sombogaart
Oogverblindend - Cyrus Frisch
Winterland - Dick Tuinder
Angst - Michiel van Erp
De zee lacht me toe - Saskia Gubbels
Mama don t like no guitarpickers round here - Jacqueline van Vugt
Het leven uit een dag - Mark de Cloe
Leo en Tineke Vroman: Soms is liefde eeuwig -- Ike Bertels
Bride flight - Ben Sombogaart

23) The Madd (Paradiso)
27) Wouter Hamel / Aap & een Gorilla (Hedon)


AUG
29) Los Abrazos Rotos

JULI
-

JUNI
7) Spullenmannen (tentoonstelling)

MEI
14) Cafe de los Maestros (film)
19) De laatste dagen van Emma Blank (film)
29) Il Papa di Giovanna (film)

APRIL
6) Mary Black (Care)

MAART
9) Watchmen (film)

FEBRUARI
8) Kan door huid heen (film)
20) Milk (film)

JANUARI
19) Burn After Reading (film)

2008

DECEMBER
5) Oorlogswinter (film)
7) Andre Manuel / Daan Hofman (Ekko)
7) Henk (Muziek, Schiller Theater)
19) Radio Filhrmonisch Orkest en Groot Omroepkoor o.l.v. Jaap van Zweden
Ottorino Respighi: Vetrate di Chiesa (1925)
Giacomo Puccini: Messa di Gloria (1880)

NOVEMBER

1) New Cool Collective (Tivoli)

OKTOBER

28) Keane (Ahoy)
29) Herman van Veen (Theater Carre)
30) Kaas en de Evolutietheorie / Ponies (Theater Kikker)

SEPTEMBER

25 t/m 2 oktober (NFF)

Sarah Ann (documentaire)
Recycle (documentaire)
My Dear Grandma (animatie)
Tiramisu (film)
Faces (documentaire)
Eeuwige Moes (documentaire)
Staphorst In Tegenlicht (documentaire)
Radeloos (film)
Met Ons Alles Goed (documentaire)
De Andere Familie Frank (documentaire)
Dynya en Desie (film)
De Vijfde Bruid (documentaire)
The 7 Brothers (animatie / film)
Jan Mesdag Zingt Brel (documentaire)
Oh Deer! (film)


9)
Het zusje van Katia (film)
El Olvido (documentaire)
Vox Populi (film)
Bloody Mondays & Strawberry Pies

14) Stevie Wonder (Ahoy)

16)
Het Echte Leven (film)
Dag In Dag Uit (telefilm)
Het Wapen van Geldrop (film)

AUGUSTUS
2) The Dark Knight (film)
12) Wouter Speelt Wel Aardig (cabaret)

JULI
22) Fixkes (muziek)

JUNI
7) Tropa de Elite (film)
8) Funny Games (film)

MEI
17) SKA Studentenkoor Amsterdam
24) Nobody beats the drum (muziek)
31) The Bucket List (film)

APRIL
2) Couchsurfing / Stampede (muziek)
3) Durk Attaturk (Muziek)
4) Juno (film)
5) No Country for Old Men (film)
22) Angie Stone (HMH)

MAART
7) Herman Finkers (cabaret)

FEBRUARI
2) Nightwatching (film)

JANUARI
10) Mondo Leone (muziek en film)

2007

DECEMBER
16)     Los Bandidos Amorosos (muziek)

NOVEMBER
22)     Tourniquet (toneel)

OKTOBER
2)     Wild Romance (film) / Tussenstand (film)
3)     Waar is het Paard van Sinterklaas (film) / Moeders Mooiste (film)
4)     Control (film)
9)     The Winnipeg Boys (muziek)
14)     Rose / Wouter Hamel (muziek)
24)     Wolfsbergen (film)
27)     Michael Clayton (film)

SEPTEMBER
8)     Amankay (muziek)
15)     The Police (muziek)
27)     Minoes (film)
28)     Duska (film)


AUGUSTUS
2)     Les Temoins (film)
17)     Volver (film DVD)

JULI
6)     Meindert Talma and the Negroes / Roosbeef  (muziek)
8)     Leon en Leon (film en muziek)
15)     Marcus Miller / Candy Dulfer / Elvis Costello / Sly and the Family Stone (NSJ muziek)

JUNI
3)     Wouter Hamel (muziek)

MEI
5)     Racoon (muziek)
6)     Pan’s Labyrinth (film)
12)     Vuile Handen (toneel)
14)     El Cielo Dividido (film)
26)     Piscine Bleue (muziek)
31)     Mikado (muziek)

APRIL    
20)     Anche Libero Va Bene (film)

MAART    
4)     Children of Men (FilmDVD)
31)     Das Leben der Anderen (film)

FEBRUARI
9)     Blind (film)
21)     The Prestige (film)
24)     Omnitet (koor)
25)     The Last King of Scotland (film)

JANUARI
29)     Coparck (muziek)
30)     Babel (film)

2006

DECEMBER
5)    The Departed (film)

NOVEMBER
7)    Titel (toneel, Akademietheater)
25)    Benjamin Herman & Guests (The Itch)
30)     Eddie Danst (theater)

OKTOBER
1)    De Griezelbus (film) / Nachtrit (film) / Ober (film)
2)    Beaufort-Wes (documentaire) / Woeden der Gehele Wereld (film)
3)    Het Zwijgen (film)
4)    Voor een paar knikkers meer (korte film) / Jungle Rudy (documentaire)
5)    Langer Licht (film) / Eigenheimers (film)
13)    Popronde (muziek)
20)     Boskilde Festival / Mikado (muziek / W2, Den Bosch)
25)     Marike Jager & Signe Tollefsen (Ekko)

SEPTEMBER
20)     Zwartboek (film)
22)     Tapas (film)    
26)     C.R.A.Z.Y. (film)
28)     NFTA (docu’s) / Ik omhels je met 1000 armen (film) / Verder dan de maan (film)
29)     Tot Ziens (film) / De Johnsons (horrorfilm)
30)     Gerard Reve (documentaire) / Olivier etc. (film) / Lulu (film)  

AUGUSTUS
- SPANJE -

JULI

JUNI
7)    Bubble (film) / Me and you and everyone we know (film)

MEI

APRIL    
3)    Switch On (muziek, Paradiso)    
8)    Memoirs of a Geisha (film)

MAART    
4)    De Waterlanders (theater / opening museumnacht, Rotterdam)
5)    Crash (film / Paradise Now (film)
17)    Lucky Star (muziek, Oude Pothuys)

FEBRUARI    
4)    Ceasar (Ekko)
17)    Kashmir (W2, Den Bosch)    
19)     Brokeback Mountain (film)
25)     Lefties Soul Connection / Amigos Electricos (Ekko)

 JANUARI
22)     The Constant Gardener (film)

2005

DECEMBER
8)    Paul Haenen viert Margreet Dolman (Meervaart, Amsterdam)
9)    Found Footage Festival (IMPAKT-festival)
Eternal Rythm (IMPAKT-festival)

NOVEMBER
4)    As It Is In Heaven (film)
13)     Lieve Dikke Kont (theater met o.a. Sanne Vogel, Festival ad Werf)
15)    Ned. Phil. Orkest. - Krenek / Mahler (Concertgebouw, Amsterdam)
23)     Diep (film)
27)     Le Temps Qui Reste (film)

OKTOBER
2)    Communekind (docu) / Dansmariekes (docu)
Avond van het Nederlandse Filmlied (Stadsschouwburg)
3)    Johan (film)
4)    De Noorderlingen + gesprek o.a. Annet Malherbe
5)    Eilandgasten (film)
6)    Valse Wals (film)
9)    AZA / Will Calhouns (Living Colour-drummer, jazz, Bimhuis)
18)     Madness (HMH)
20)     Tribute to Disco (T-Mobile, HMH)
23)     Leef (film)

SEPTEMBER
10)     Het Schnitzelparadijs (film)
15)    John Legend (HMH)
29)     06/05 (film) / Studenten NFTA (films)
30)     Filmligafilms (stomme film met live muziek vd HKU)

AUGUSTUS

JULI
7)    Coldplay (Gelredome)
15)     Hawaii, Oslo (film)
20)     Club Mondo Leone / Gerauschmacher / Op onze zenuwen
(theater, Parade)

JUNI
15)     Oerol
16)     Oerol
17)     Oerol
21)     HKU Concert (Kikker)
24)     Nederland - Marokko 1/4 Finale EK Jong Oranje (Galgenwaard)
26)     The Blue Room (film, Frans Weisz, Brakke Grond)
29)     James Brown (HMH)

MEI
7)    Daughters of Soul (muziek, Paradiso)
13)     Cinestud (Internationaal Studenten Film Festival, A’dam)
17)     Agata e la Tempesta (film)

APRIL
7)    Ray (film)
9)    Nacht van de Filosofie (Felix Meritis, Amsterdam)
13)     Brothers (film, Susanne Bier)
24)     Private (film, israelische soldaten in palestijns huis)
28)     The Yesmen (film / documentaire)

MAART
8)    Un Long Dimanche de Fiancailles (film)
9)    Closer (film)
15)     Million Dollar Baby (film)
19)     Renee van Bavel (cabaret, Kleine Komedie)

FEBRUARI
15)     The Edukators (film)

JANUARI
2)    The Story of the Weeping Camel (film)
4)    Comme une Image (film)
10)     Plakjesavond / Kaasschaafcollectief (absurd theater)
11)     The Life and Death of Peter Sellers (film)
16)     Motorcycle Diaries (film)
18)     The Aviator (film)

2004

 DECEMBER
 10)    The Night Ripper (theater, Festival aan de Werf)
 15)     Der Untergang (film)
 16)     Lautsprecher Arnolt (theater, Theater Kikker)
 17)     Waar is thuis en hoe kom ik daar? (theater, Theater  Kikker)
 22)     Ik (theatergroep Orkater, Meervaart)

 NOVEMBER
 3)     Gegen die Wand (film)
 4)     Tribute to Motown (T-Mobile, HMH)
 29)     Pulcinella, Stravinsky Symfonieorkest  van het Utrechts Conservatorium (Vredenburg)

OKTOBER
2)      Eternal Sunshine of the Spotless Mind (film)
22)     Janis Ian (Billie s Bones Tour, Lucent Danstheater)
24)     Liebe in Gedanken (film)
26)     Ae Fond Kiss (film)

SEPTEMBER
7)     En La  Ciudad (film)
12)     Aaltra (film)
24)     De Dominee (film) / De Bolsjewiek (stomme film met live muziek HKU)
25)     Polleke (film)
26)     Simon (film) / Cool! (film)
27)     Stille Nacht (film)
28)     The Quiet One (film) / Gebroken Rood (film)
29)     Au Cigogne, uit de One Night Stand serie (film) / Snacken,  uit de One Night Stand serie (film) /  Blind Date (film)

AUGUSTUS
28)      Zinin (festival)

JULI
3)      Dollypop (popfestival)
11)     Shrek 2 (film)
14)     The Event (film)
20)     ZAP Grieken (theater, Parade)  / Achtertuin  (theater, Parade)  / Sorrie  (theater, Parade)
25)     The  Return (film, Andrei Zvyagintsev)
28)     Edge of Seventien (film)

JUNI
3)      Touching the Void (film)
10)     Varkens (theater, Akademietheater)
14)     Beheerst Onbeheerst (theater, Huis aan de Werf)
19)     Uitreiking Kunstanjer (Jaarbeurs)
26)     Paleisrevolutie (Vredenburg)

MEI
5)     21  Grams (film)
17)     Cassandra Wilson (Vredenburg)

APRIL
3)      Arnoud Kaldeway (Cabaret, Werftheater)
30)     Perneau (muziek, Cafe Flitz)

MAART
5)      Treble, The Sheer, Yellow Pearl (Rob Stenders at Tivoli)
20)     Earth, Wind & Fire, Soul at thedome (Gelredome)
25)     Novastar (Tivoli)

FEBRUARI
18)     The  Lau / De God van Ned (Vredenburg)
24)     Lost in Translation (film)

 JANUARI
5)      Goodbye Lenin! (film)
22)     Voorronde Songfestival (Pepsistage, Amsterdam)
31)     Roodkapje (HKU, Akademietheater)

 
2003

DECEMBER
4)    Simply Red (HMH)
12)     Steve Reich in Den Haag
Filmprogramma (Koninklijk Conservatorium)

NOVEMBER
5)    Noi Albinoi (film)
7)    Cloaca (film)
16)     The Gathering (5 jaar 013, Tilburg)
29)     Festival De Opkomst, Jaarbeurs Utrecht
 Hoerejong, Leon vd Zanden
 Ogen vol waanzin, Sanne Vogel
     Age of Chaos, Illusionary Rockaz
30)     Festival De Opkomst, Jaarbeurs Utrecht
 Scenes voor de Mensen, Droog Brood
 Coming Out, Growing up in Public
 Majakowski, Susies Haarlok en Bart Danckaert

OKTOBER
1)    The Man Without a Past (film)
11)     Klep (theater, Frascati Amsterdam)
15)     David Bowie (Ahoy)
20)     Identity (film)
31)     Cloaca (film)

SEPTEMBER
7)    Vuurproef (theater, Den Bosch)
27)     Mies en Lene en de Bonbons
(stomme film uit 1925 met live muziek van de HKU)
28)     Phileine Zegt Sorry (film) / Iles Flottantes (film)
30)     De Verlossing (film)

AUGUSTUS
16)     Van God Los (film)
22)     Tan de Repente (film)
29)     Spearhead (Museumplein, Amsterdam)

JULI
4)    Phone Booth (film)
25)     Hop (theater, Parade)
27)     Picnic, Vis a Vis (Lokatietheater, Leidsche Rijn, Parade)

JUNI
22)     Ripley’s Game (film)
30)     Interview (film)

MEI
5)    New Cool Collective, Relax, DAC (Bevrijdingsfestival, Utrecht)
9)     The Magdalene Sisters (film)
24)     Catch Me If You Can (film)
25)     Putlucht, Aluin (theater, Huis aan de Werf)
28)     De Akademie Speelt (Koningstheater Den Bosch)

APRIL
8)    Bowling for Columbine (documentairefilm)
15)     Echt, Martijn Oosterhuis (cabaret, Theater Bellevue Amsterdam)
24)     Opus II, III en IV van Louis Andriessen
 (Filmmuseum Cinerama, Amsterdam)
25)     Zeemansvrouwen premiere (Filmmuseum Cinerama, Amsterdam)

MAART
21)     De Drie Musketiers (Musical, Luxor Rotterdam)
30)     Etre et Avoir (film)

FEBRUARI
15)     Two Weeks Notice (film)
26)     Open Hearts (film)

JANUARI
25)     De Tweeling (film)
28)     Hable Con Ella (film)


2002

DECEMBER
5)    The Toasters (Tivoli)

NOVEMBER
5)    ASKO Ensemble / Schonberg Ensemble (Vredenburg Utrecht)

OKTOBER
12)     Blues Brothers (muziek, Stadsschouwburg Utrecht)

SEPTEMBER
3)    Art (toneel, Stadsschouwburg Utrecht)
16)     Signs (film)
21)     Das Experiment (film)
22)     The Player (film)
27)     Onze Oost (stomme film met live muziek HKU)

AUGUSTUS
7)    8 Femmes (film)
17)     Eetgelag / Hendrick Jan de Stuntman / Vrijgezellig
 (theater, Parade Amsterdam)
26)     Y Tu Mama Tambien (film)
27)     The King Is Alive (film)
30)     Krampack (film)
31)     L’Auberge (film)

JULI
28)     Zucht (theater, Parade) / Hip (theater, Parade)

JUNI

MEI
24)     Wilde Mossels (film)

APRIL

MAART
3)    Big Band Utrecht (SJU Podium)
15)     Simon Nabatov Trio / Zapp! / Don Byron Sextet (Vredenburg)
30)     Ge Reinders, Kump Goot (Theater Bellevue, Amsterdam)

FEBRUARI
16)     New Cool Collective (De Vloer)

JANUARI
11)     Le Fabuleux Destin d’Amelie Poulain (film)
25)     Blof (Oosterpoort)


2001

DECEMBER

NOVEMBER
30)     Cameretten, o.a. Arnoud Kaldeway (Luxor, Rotterdam)

OKTOBER
7)    Moulin Rouge (film)

SEPTEMBER

AUGUSTUS
19)     Twarres, Acda en de Munnik (Vondelpark)
Bridget Jones Diary (film)
20)     Shrek (film)
21)     Memento (film)

JULI

JUNI
6)    De Dijk (Tivoli)

MEI
3)    Toots Thielemans Group (Vredenburg)
31)     Stomp (Lucent Danstheater)

APRIL
28)     Mathilde Santing (Stadsschouwburg, Groningen)

MAART

FEBRUARI
8)    New Cool Collective (Theater De Kom)
27)     Met Grote Blijdschap (film)

JANUARI
27)     Baby Blue (film)